את החווית הקרוואן הזו במצפה הגולשים, אסור לפספס, להשכיר קרוואן ולעלות אל המצפה הכי יפה ומעניין "להרגיש כמו ציפור במעופה".

הפעם אני לוקח אתכם לחוויה אחרת, למצפה הנקרא מצפה הגולשים זהו מצפה בו כל הגולשים בגלשני רוח ומצנחי רחיפה

יוצאים ממנו אל נופה המרהיב של הכנרת, הקיבוצים והישובים סביב.

את דרכי למצפה אני עושה עם הקרוואן דרך צומת יהודייה בכביש 92 עד לכיכר כורסי, פונים שמאלה לכביש 789 ומיד לימינכם יש את הגן הלאומי כורסי, (הצעה) פנו ימינה לחניה גדולה ותחנו עם הקרוואן.

אפשר להיכנס ולהנות מיופיו של הגן הלאומי כורסי המקנה רוגע ושלווה במהלך השהות בו.

קישור: https://www.parks.org.il/reserve-park/%D7%92%D7%9F-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%9B%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%99/

לאחר הביקור בגן הלאומי המשיכו במעלה כביש 789 עם הקרוואן בדרך יישנו מצפה נוסף מדהים שבו היתה מסעדה שנקראת מור וקינמון, אפשר להיכנס עם הקרוואן לאתנחתה קלה ומשם להמשיך במעלה כביש 789 עד סופו ולפנות ימינה לכביש  98, לכל אורך הדרך מצד ימין ישנה טיילת המשקיפה אל הכנרת.

ממשיכים בכביש ועוברים את היישוב מבוא חמה ולאחר כ- 5 ק"מ ישנה הפניה למצפה והסימן לפניה הוא כשרואים מצד שמאל מיכל מים שחור גדול שעליו הספרה 3, מיד פונים ימינה עם הקרוואן בדרך עפר עד שיתגלה לעינכם הנוף המרהיב של הכנרת, הקיבוצים והישובים סביב.

תמקמו את הקרוואן אל מול הנוף ותהנו ממנו מחזה כזה אסור לפספס.

ואים יורשה לי חשוב לציין כי במצפה ישנה רוח עזה במיוחד בכל זאת נמצאים בגובה של כ-350 מטרים מעל לפני הים (560 מטרים מעל פני הכנרת), ויש להצטייד בבגדים חמים ומעט עץ למדורה קטנה, אם יתמזל מזלכם תוכלו לראות גלשנים ומצנחי רחיפה היוצאים לרחיפה מהמצפה.

הקרוואן להשכרה – השוכר את הקרוון יבחר את המקום בטבע שבו ירצה לבלות בהנאה את החופשה, כן,, אנו נמקם את הקרוואן במקום הכי יפה בפארק הירדן, במצפים בגולן ובכל מקום שיבחר, בנקודות חמד בצפון או על אחד החופים על הכנרת גם בחופים המותאמים לקרוון שיש בהם חיבור לחשמל ולמים קבוע בזמן השהות, ואפשר גם בחופים רגילים עם חיבור לגנרטור מושתק המסוגל לעבוד עד 8 שעות ללא הפסקה ויותר.

 

.